جمعه, 29 تير 1403
عنوان گروه خبري / صنعت برق .
  • ساعت : ۱۰:۱۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ 
  • کد خبر : ۴۷۴۳
خودرو، پاداش صرفه‌جویی در مصرف برق
«باانرژی»، پویشی سراسری برای مدیریت مصرف برق در بخش خانگی با هدف کاهش ۱۵ درصدی مصرف انرژی است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، تمامی هم‌وطنان می‌توانند با مراجعه به برنامه کاربردی باانرژی از طریق مراجعه به سایت www.ba-energy.ir و یا از طریق #۱۵۲۱* و یا تماس با شماره ۰۹۱۲۹۹۹۷۵ به پویش باانرژی دسترسی داشته باشند.
در این پویش راهکارهای ساده و عملیاتی برای کاهش مصرف برق ارائه شده و همه راهکارهای مدیریت مصرف برای تک‌تک لوازم برقی خانگی توضیح داده شده است، به‌طوری‌که هم‌وطنان بتوانند بدون هزینه و یا با کمترین هزینه برای صرفه‌جویی در مصرف برق اقدام کنند.
مشترکان برق با حداقل ۱۵ درصد صرفه‌جویی در مصرف برق می‌توانند وارد قرعه‌کشی‌های پویش باانرژی شوند.
جوایز پویش باانرژی شامل ۳۰۰ خودرو و میلیاردها تومان کمک‌هزینه خرید لوازم برقی و لوازم دیجیتال و بسته‌های اینترنت است که نخستین قرعه‌کشی آن در روز عید سعید غدیر انجام شد.
جوایز نخستین مرحله قرعه‌کشی شامل ۱۵ دستگاه خودرو، ۱۵۰ کمک‌هزینه خرید ۱۰۰ میلیون‌تومانی، ۱۵۰۰ کمک‌هزینه خرید ۱۰ میلیون‌تومانی و ۱۵ هزار کمک‌هزینه خرید یک‌میلیون‌تومانی و ۱. ۵ میلیون جایزه اپراتوری بود.
پیشتر مجری طرح پویش باانرژی در باره این پویش گفته است: این قرعه‌کشی به‌صورت کشوری انجام می‌شود، اما در ادامه قرعه‌کشی به‌صورت استانی خواهد بود.
به گفته محمد خدادادی بهلولی در قرعه‌کشی استانی، سهم هر استان از جوایز بزرگ بیشتر خواهد شد، به‌طوری‌که مردم هر استان که صرفه‌جویی بیشتری داشته باشند، سهم بیشتری از جوایز بزرگ خواهند برد. برای هر استان یک خودرو در نظر گرفته شده است و مابقی خودروها به ترتیب سهم استان‌هایی خواهد بود که هم استانی‌ها یکدیگر را تشویق به‌صرفه جویی کرده و در مجموع صرفه‌جویی بیشتری داشته باشند.

1925652225_1774563034 (1)(1).jpg

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.10.0
    V6.1.10.0