جمعه, 29 تير 1403
عنوان گروه خبري / فرهنگی .
  • ساعت : ۱۸:۳۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ 
  • کد خبر : ۴۷۴۰
محمود دشت بزرگ، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان:
عید سعید غدیر خم بر همكاران پرتلاش صنعت برق گیلان مبارك باد
به مناسبت فرارسیدن عید بزرگ غدیر خم، محمود دشت بزرگ، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان، در پیامی این عید را به کارکنان پرتلاش این صنعت در استان گیلان تبریک گفت.

«مَنْ كُنْتُ مَوْلَاهُ فَهَذَا عَلِيٌّ مَوْلَاهُ»

به مناسبت فرارسیدن عید بزرگ غدیر خم، محمود دشت بزرگ، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان، در پیامی این عید را به کارکنان پرتلاش این صنعت در استان گیلان تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:
"بسم الله الرحمن الرحیم"
عید سعید غدیر خم، روز مولا علی، عید کمال دین و اتمام نعمت و هنگامه اعلان ولایت و امامت است. این جانب عید پیمان و عهد را به همه همکاران عزیزم، خانواده محترمشان و تمامی مردم شریف ایران اسلامی تبریک و شادباش می‌گویم.
غدیر، تجلی‌گاه عشق به ولایت و امامت و رمز پایدار تبعیت از حقانیت و عدالت است. غدیرچشمه جوشان معنویت و بندگی است. غدیر خم، تجلی اراده الهی و تبلور ولایت‌پذیری است. واقعه غدیر، نشانه و رمزی است که از تداوم حفظ نبوت حکایت می کند.
غدیر خم، آغازی دیگر برای نوشیدن از چشمه زلال حقیقت، درستی، عدالت و انسانیت است و امید داریم همگان با درک صحیح این واقعه عظیم معنوی، علی وار فکر و عمل کنند. چرا که هیچ سرمایه ای بالاتر از زندگی در مکتب امیر مؤمنان نیست.
این جانب ضمن قدردانی از همه همکاران خوب و پرتلاشم که در سنگر تامین روشنایی مردم، علی وار خدمت می کنند و دل های مردم را روشن نگه می دارند، عید فرخنده غدیر خم، عید تداوم رسالت حضرت محمد(ص) با ولایت علی(ع) را صمیمانه به همکاران خدوم و زحمتکش صنعت برق استان گیلان تبریک و تهنیت می گویم.
امیدوارم در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و با همکاری و تلاش جهادی، شاهد شکوفایی هر چه بیشتر صنعت برق استان گیلان و سرافرازی میهن بزرگ ایران اسلامی باشیم.

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.1.10.0
    V6.1.10.0