جمعه, 12 آذر 1400
اندازه فونت
بزرگنمایی
عدم نمایش تصاویر
تضاد رنگ
سیاه و سفید
بازنشانی
عنوان گروه خبري / صنعت برق .
  • ساعت : ۱۴:۲۰:۳۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ 
  • کد خبر : ۲۲۲۷
در جلسه کمیسیون توسعه مدیریت شرکت مطرح شد:
تاكید بر حفظ جایگاه مطلوب شركت برق منطقه ای گیلان در ارزیابی عملكرد جشنواره شهید رجایی
دومین جلسه کمیسیون توسعه مدیریت شرکت برق منطقه ای گیلان در سال 1400، در تاریخ 1400/06/27 در دفتر مدیریت عامل شرکت برگزار گردید.

در ابتدای جلسه، «بهمن داراب زاده» رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ضمن تشکر از همه اعضا و واحدهای متولی شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد به دلیل کسب رتبه «دستگاه برتر» در ارزیابی سال 1399 جشنواره شهید رجایی استان، حفظ و ارتقاء جایگاه فعلی شرکت را موضوع بسیار مهمی دانستند و از کلیه معاونین و مدیران واحدهای متولی خواستند تا با بررسی نقاط قابل بهبود و نقاط قوت خود، با اتخاذ رویکرد بهبود مستمر، در مسیر ارتقاء عملکرد شرکت برق منطقه ای گیلان به منظور انجام بهینه وظایف و ارائه خدمات مطلوب در زمینه تامین برق مطمئن شهروندان کوشا باشند. ایشان همچنین تاکید نمودند تا در جلسات آتی کمیته مدیریت عملکرد و کمیسیون توسعه مدیریت، بررسی دقیقی از عملکرد واحدها به تفکیک محورها، شاخص ها و زیرشاخص های ارزیابی عملکرد صورت پذیرفته و کلیه معاونت ها درخصوص کسب حداکثر آمادگی برای ارزیابی سال 1400 شرکت تمهیدات لازم را فراهم نمایند.
پس از آن در ادامه، مدیر دفتر مدیریت استراتژیک و بهره وری با ارائه اطلاعات مربوط به نتایج نهایی ارزیابی عملکرد سال 1399 شرکت، از همکاری کلیه معاونین، مدیران و کارشناسان و سایر کارکنان شرکت در تحقق اهداف مندرج در شاخص های عملکردی جشنواره شهید رجایی تقدیر و تشکر نموده و گزارشی از وضعیت نمرات تخصیص یافته نهایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان در شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد شرکت (جشنواره شهید رجایی) ارائه دادند. در این گزارش، به تفکیک محورهای پنج گانه شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد، به ترتیب نمرات اولیه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و نمرات نهایی اختصاص یافته پس از ثبت اعتراض ارائه و مورد بررسی اعضاء کمیسیون قرار گرفت.
در این جلسه همچنین درخصوص موضوع پروژه توسعه فرهنگ سازمانی شرکت برق منطقه ای گیلان و سنجش وضعیت تحقق برنامه های عملیاتی شرکت بحث و بررسی صورت گرفت.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.0.12.0