چهارشنبه, 28 مهر 1400
اندازه فونت
بزرگنمایی
عدم نمایش تصاویر
تضاد رنگ
سیاه و سفید
بازنشانی
عنوان گروه خبري / اجتماعی .
  • ساعت : ۹:۱:۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ 
  • کد خبر : ۲۲۲۱
با پیگیری های مستمر:
واكسیناسیون كاركنان شركت برق منطقه ای گیلان آغاز شد
در راستای تامين برق مطمئن و پايدار و حفظ پايداري شبكه و استمرار خدمت رساني، با مکاتبات و پیگیری های متعدد و مستمر، واکسیناسیون کارکنان شرکت برق منطقه ای آغاز شد.

"بهمن داراب زاده" مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: با توجه به مسئولیت خطیر این شرکت در راستای تامين برق مطمئن و پايدار و حفظ پايداري شبكه و استمرار خدمت رساني، با مکاتبات و پیگیری های متعدد و مستمر، واکسیناسیون کارکنان شرکت برق منطقه ای آغاز شد.
وی افزود: تعدادی از کارکنان شرکت واکسینه شدند و برای مابقی کارکنان نیز روند واکسیناسیون ادامه دارد و به زودی تمامی کارکنان واکسینه خواهند شد.
داراب زاده گفت: با توجه به اینکه کارکنان شرکت، مشاغل حساس و پرخطری را برعهده داشتند و پایداری شبکه انرژی برق استان از اهمیت بسزایی برخوردار بود، واکسیانسیون کارکنان ضروری بود که خوشبختانه این مهم آغاز شد.
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: با توجه به مسئوليت مهم و حساس تامين برق مردم شريف و فهيم استان، به منظور جلوگیری از هر گونه خللی در این وظیفه، پایش مستمر کارکنان از نظر سلامتی و پیشگیری از کرونا ادامه خواهد یافت و این موضوع به صورت مستمر و هوشمندانه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V6.0.12.0